Gold-Dent Tłuszcz | Stomatologia i Medycyna Estetyczna

W Centrum Tłuszcza

Gabinet Gold-Dent w Tłuszczu zlokalizowany jest w centrum miasta, przy ul. Warszawskiej 2 - na wysokości wieży ciśnień

Wejście do Lecznicy Stomatologicznej znajduje się przy drodze wewnętrznej.

Lokal znajduje się na parterze i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych


UMÓW WIZYTĘ
PRZYSTOSOWANE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
PRZYJAZNE
DLA DZIECI
POMIESZCZENIA KLIMATYZOWANE
DOSTĘP DO
WI-FI ORAZ TV

Dentysta Tłuszcz

Gold-Dent to nowoczesna lecznica stomatologiczna o bardzo bogatej ofercie w której znajduje się wszystko co możesz mieć na myśli szukając usług spod znaku dentysta Tłuszcz. Prowadzimy zarówno leczenie dorosłych, jak i dzieci (stomatologia dziecięca – pedodoncja)

Ortodoncja Tłuszcz

Szukasz dobrego ortodonty przyjmującego w Tłuszczu? Jesteś we właściwym miejscu – Lecznicy Stomatologicznej Gold-Dent. Nasz zespół współtworzą wykwalifikowani stomatolodzy, specjaliści w dziedzinie ortodoncji. Oferujemy fachową pomoc przy leczeniu wad zgryzu u dzieci i dorosłych. Jeśli chcesz się leczyć w tym zakresie i założyć aparat ortodontyczny, Gold-Dent Tłuszcz jest właściwym adresem. W ramach leczenia ortodontycznego oferujemy:

  • konsultacje i porady ortodontyczne wraz z planem leczenia
  • aparaty ortodontyczne stałe – metalowe i estetyczne
  • aparaty ortodontyczne ruchome

Implanty zębowe Tłuszcz

Implantologia to dziedzina stomatologii pozwalająca na odbudowę braków zębowych za pomocą implantów (alternatywa dla leczenia protetycznego). Leczenie implantologiczne to przede wszystkim niebywały efekt estetyczny osiągnięty w sposób bardzo bezpieczny i bez szkody dla innych zębów. Dzięki implantom pacjent wraz z uzyskaniem pięknego uśmiechu zyskuje także poprawny obrys twarzy, prawidłową wymowę, a co za tym idzie wzrost samooceny.

Protetyka stomatologiczna – protetyk Tłuszcz

Protetyka zębów, jest dziedziną stomatologii zajmującą się szczegółowym odtwarzaniem pierwotnego stanu uzębienia po utracie zębów naturalnych lub po ich znacznym uszkodzeniu / osłabieniu. W tym rodzaju leczenia doświadczony lekarz protetyk do odtworzenia zębów wykorzystuje uzupełnienia protetyczne. Mogą one być noszone przez pacjenta na stałe (nie dają się wyjąć z ust), ale także ruchome lub kombinowane.

  • konsultacje i porady protetyczne;
  • protezy zębowe ruchome: szkieletowe, akrylowe-osiadające, acetalowe;
  • odbudowy zębów na włóknach szklanych;
  • odbudowy zębów na implantach.

Dobry stomatolog Tłuszcz

Żyjemy w czasach gdzie chyba każdy chciałby być leczonym przez najlepszych specjalistów w swojej branży. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych pacjentów, którzy przede wszystkim patrzą na jakość. Dlatego też kompletując zespół specjalistów Gold-Dent Tłuszcz, skupiliśmy się na tym, aby byli to najlepsi w swojej lekarze stomatolodzy oraz personel pomocniczy – dentysta, pedodonta, protetyk, chirurg, implantolog, ortodonta, asystentka stomatologiczna itd.


POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Medycyna estetyczna Tłuszcz

Gabinet Gold-Dent Tłuszcz to nie tylko lecznica stomatologiczna, która skutecznie dba o piękny, zdrowy uśmiech swoich pacjentów. Gold-Dent Tłuszcz to również gabinet medycyny estetycznej w którym pomagamy naszym pacjentom zmierzyć się z różnorodnymi problemami natury estetycznej. O najwyższy poziom usług z tego zakresu dba wyspecjalizowany w tej dziedzinie lekarz - dr Agata Kowalska. Przywracamy wiarę w siebie i zwalczamy kompleksy poprzez skuteczną walkę z efektami starzenia, rozstępami, celulitem, zmarszczkami i innymi tego typu problemami. Oferujemy także zabiegi z zakresu powiększania i modelowania ust.


OFERTA MEDYCYNA ESTETYCZNA

Gabinety Gold-Dent

Firma Gold-Dent to dwa profesjonalne gabinety stomatologiczne, które oferują najwyższej jakości usługi z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej. Gabinet w Tłuszczu otworzyliśmy w roku 2004, zaś Gabinet w Wołominie w roku 2010.

W trosce o piękne uśmiechy naszych pacjentów, stawiamy na: ciągły rozwój oferty, najlepszą wiedzę naszego wykwalifikowanego personelu, najwyższej klasy profesjonalny sprzęt na którym pracujemy i komfort naszych pacjentów.


WIĘCEJ O FIRMIE GOLD-DENT