Pożegnaj
krzywe zęby!

Ortodoncja

dla dzieci, dla młodzieży, dla dorosłych,
dla Ciebie

Pożegnaj
krzywe zęby!

Ortodoncja

dla dzieci, dla młodzieży, dla dorosłych,
dla Ciebie


Ortodonta Wołomin - Ortodoncja Tłuszcz

Ortodoncja

Wady zgryzu niestety dotykają coraz większej części populacji. W Gold-Dent doskonale wiemy, jak skutecznie leczyć wady zgryzu oraz jak korygować nieprawidłowości zębowe.

Wady zgryzu często oznaczają mało atrakcyjny uśmiech. Ten z kolei, może mieć swoje konsekwencje w postaci niższej samooceny oraz braku pewności siebie. Krzywy zgryz to także zwiększone ryzyko wystąpienia próchnicy, chorób przyzębia i innych niepożądanych efektów. Czas zadbać o piękny i zdrowy uśmiech!

Umów konsultację ortodontyczną


Wołomin Tłuszcz

Umów konsultację ortodontyczną


Wołomin: 508 307 283 Tłuszcz: 501 944 537

Opinie

Ortodoncja na 5+

Działamy skutecznie

Ortodoncja w Gold-Dent

Na szczęście w gabinetach Lecznicy Stomatologicznej Gold-Dent w Wołominie oraz w Tłuszczu niezwykle skutecznie działamy w zakresie ortodoncji. Oferujemy między innymi:

  • konsultacje i porady ortodontyczne wraz z opracowaniem planu leczenia;
  • aparaty ortodontyczne ruchome - pacjent może je zdjąć w każdym momencie: płytka Schwartza, Twin-Block, Aktywator;
  • aparaty ortodontyczne stałe z zamkami metalowymi( również bezniklowymi) lub estetycznymi (porcelanowymi lub kryształowymi) oraz aparaty samoligaturujące się typu Damona;
  • aparaty stałe pomocnicze i wspomagające leczenie: płytka Hassa, Hyrax, Pendulum, Nance, luk podniebienny, luk językowy, ekspander, maska twarzowa;
  • metodę nakładkowego prostowania zębów Clear Aligner.

Poznaj nas lepiej

Najlepsi Ortodonci
Gold-Dent

Gold-Dent Personel

MAREK MACKIEWICZ

ortodonta

EMILIA SAMCZYK ortodonta

EMILIA SAMCZYK

ortodonta

Gold-Dent Personel

PIOTR SINIARSKI

ortodonta

Umów konsultację ortodontyczną


Wołomin Tłuszcz

Umów konsultację ortodontyczną


Wołomin: 508 307 283 Tłuszcz: 501 944 537

Działamy skutecznie

Ortodonta Dziecięcy i Ortodoncja Dla Dorosłych

Oferujemy w leczenie ortodontyczne dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Pamiętaj, że krzywe i stłoczone zęby nieprawidłowo stojące w łukach zębowych ścierają się nierównomiernie i dużo trudniej jest je oczyszczać. O wiele trudniej jest też dbać o prawidłową higienę jamy ustnej. Krzywy zgryz to także zwiększone ryzyko wystąpienia próchnicy, czy też chorób przyzębia. Brak leczenia wad zgryzu może prowadzić do zmian w stawach skroniowo- żuchwowych, być przyczyną zapaleń dziąseł, bólu zębów jak również wpływać na nieprawidłowa mowę, żucie, połykanie czy też oddychanie.

Ortodonta Wołomin

Z usług ortodontycznych w Lecznicy Stomatologicznej Gold-Dent z powodzeniem korzystają mieszkańcy Wołomina oraz Gminy Wołomin. Pacjentami naszych ortodontów są osoby z miejscowości: Czarna, Duczki, Helenów, Mostówka, Stare Grabie, Nowe Grabie, Lipinki, Cięciwa, Stare Lipiny, Nowe Lipiny, Majdan, Leśniakowizna, Ossów, Turów, Zagościniec. Warto zapisać nasz adres, jeśli chcesz wyleczyć wadę zgryzu i krzywe zęby:


Wołomin, ul. Mieszka I 5. Pełną ofertę gabinetu sprawdzisz pod adresem: Gold-Dent Dentysta Wołomin.

Ortodonta Tłuszcz

Białki, Brzezinów, Chrzęsne, Dzięcioły, Franciszków, Grabów, Jadwinin, Jarzębia Łąka, Jasienica, Jaźwie, Kozły, Kury, Łysobyki, Miąse, Mokra Wieś, Pawłów, Postoliska, Pólko, Rudniki, Rysie, Stasinów, Stryjki, Szczepanek, Szymanówek, Tłuszcz, Wagan, Waganka, Wólka Kozłowska, Zalesie - to miejscowości w Gminie Tłuszcz, których mieszkańcy z powodzeniem korzystają z usług ortodontycznych Gold-Dent. O czywiście nie tylko oni, ponieważ mamy pacjentów również z sąsiednich gmin: Strachówka, Jadów, Poświętne, Dąbrówka. Dla przypomnienia, adres naszego gabinetu w Tłuszczu to:

ul. Warszawska 2. Pełna oferta gabinetu: Gold-Dent Stomatologia Tłuszcz.

Zielonka, Kobyłka, Radzymin, Ząbki, Warszawa, Legionowo

Otwock, Marki, Rembertów, Wyszków, Łochów. Nasi ortodonci to prawdziwa elita. Świetni specjaliści, którzy naprawdę znają się na swojej pracy. Pacjenci, są w stanie przyjechać do nich z miejscowość oddalonych nawet o 30-40 km. Dlatego w naszych gabinetach w Wołominie i Tłuszczu gościmy osoby nie tylko z powiatu wołomińskiego, ale również z Warszawy, Otwocka, Legionowa, Mińska Mazowieckiego, Łochowa i okolic. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć leczenie zgryzu pod okiem najlepszych specjalistów.