Indywidualne podejście

Kompleksowa
opieka

Profesjonalne Usługi

Wykwalifikowana kadra

Firma Gold-Dent to sieć dwóch gabinetów stomatologicznych, które oferują profesjonalne usługi z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej na najwyższym poziomie. Pierwszy (w Tłuszczu) otworzyliśmy w roku 2004, zaś drugi (w Wołominie) w roku 2010.

W trosce o piękne uśmiechy naszych pacjentów stale rozszerzamy zarówno naszą ofertę, jak i dbamy o najlepszą wiedzę naszego wykwalifikowanego personelu, a także o profesjonalny sprzęt na którym pracujemy.

Aby nasi pacjenci czuli się komfortowo nasze gabinety w Wołominie i Tłuszczu są klimatyzowane oraz posiadają dostęp do sieci Wi-Fi oraz TV. Co ważne, gabinety stomatologiczne Gold-Dent są w pełni przystosowane do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych pacjentów wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu renomowanych firm i regularnie inwestujemy w najnowsze branżowe rozwiązania techniczne. Nasze gabinety charakteryzuje kompleksowość usług i bardzo szeroka oferta usług stomatologicznych: od klasycznych usług dentystycznych dla dzieci i dorosłych, przez chirurgię stomatologiczną i ortodoncję, po usługi stomatologii estetycznej, protetykę stomatologiczną, implanty oraz diagnostykę RTG.

Nasza firma promuje zdrowy tryb życia przez sport - jesteśmy sponsorem drużyny piłkarskiej Gold-Dent. Więcej o drużynie Gold-Dent.

Lekarze i personel firmy Gold-Dent

Naszą chlubą jest przede wszystkim zgrany personel medyczny, który stanowi siłę naszej firmy i jest kluczem do sukcesu w leczeniu naszych pacjentów. Poznaj nas lepiej:

Rafał Białczak


Lekarz stomatolog, pedodonta. Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2014 roku. Staż podyplomowy odbył w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „Cepelek”. Od czerwca 2019 roku jest w trakcie specjalizacji ze stomatologii dziecięcej w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”. Aktywnie uczestniczy w licznych kursach i konferencjach z zakresu stomatologii zachowawczej jak również pedodoncji. A swoje doświadczenie ze stomatologii dziecięcej stale rozwija w Centrum Zdrowia Dziecka.

W Lecznicach Stomatologicznych „ GOLD-DENT” w Wołominie i w Tłuszczu zajmuje się kompleksowym leczeniem zachowawczym dzieci- wykonując zabiegi z zastosowaniem podtlenku azotu (sedacja wziewna) jak również dorosłych, leczeniem endodontycznym oraz prostą chirurgią.

Maja Bonikowska


Lekarz stomatolog. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego z 2019 roku. Staż podyplomowy odbyła w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych prowadzonych przez wybitnych wykładowców z kraju i z zagranicy. Doskonali swoje umiejętności we wszystkich dziedzinach stomatologii.

W Lecznicach Stomatologicznych „ GOLD-DENT” w Wołominie i w Tłuszczu zajmuje się kompleksowym leczeniem zachowawczym dzieci, młodzieży oraz dorosłych, jak również leczeniem endodontycznym.

Aleksandra Botwicz


Lekarz stomatolog, ortodonta. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej z 2007 roku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Odbyła 2 letni staż w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe podparte jest dodatkowo certyfikatami z zakresu estetycznej stomatologii zachowawczej, leczenia protetycznego, okluzji i planowania leczenia a także ortodoncji. Ponadto ukończyła 2-letni prestiżowy program specjalizujący w technice leczenia aparatami samoligaturującymi Damon System pod okiem dr Rafaela Garcia Espejo, otrzymując tytuł „Master Damon” w Madrycie (Hiszpania).

W Lecznicy Stomatologicznej „GOLD-DENT” w Tłuszczu zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Marcin Gągol


Lekarz stomatolog, endodonta. Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej z 2002 roku. Staż podyplomowy odbył w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie na ul. Nowy Zjazd 1. Z gabinetem „GOLD-DENT” w Tłuszczu związany jest nieprzerwanie od 2005 roku. W 2008 roku uzyskał tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją. Ogromne doświadczenie zawodowe i wiedza podparta jest uczestnictwem w licznych kursach i szkoleniach z zakresu tej dziedziny.

W Lecznicy Stomatologicznej „ GOLD-DENT” w Tłuszczu zajmuje się głównie leczeniem skomplikowanych przypadków endodontycznych jak również leczeniem zachowawczym młodzieży i dorosłych.

Anna Kołakowska


Lekarz stomatolog, pedodonta. Absolwentka Wydziału Lekarsko- Dentystycznego Akademii Medycznej z 2006 roku. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. W marcu 2020 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny stomatologii dziecięcej. Aktywnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii ogólnej i dziecięcej- między innymi z: nowoczesnej endodoncji w praktyce, współczesnych trendów w leczeniu endodontycznym, nowej metody leczenia zębów z nie zakończonym rozwojem korzenia, postępowania w trudnych sytuacjach klinicznych w stomatologii, chorób układu krążenia u pacjentów w gabinecie stomatologicznym, ogólnoustrojowych stanów nagłych w stomatologii. Ponadto jest autorką publikacji na temat- „ Znieczulenie miejscowe u pacjentów w wieku rozwojowym” wspólnie z Panią Anną Pigan które pojawiło się w czasopiśmie Nowa Stomatologia.

W gabinecie„ GOLD-DENT” w Wołominie zajmuje się kompleksowym leczeniem zachowawczym dzieci- wykonuje zabiegi z zastosowaniem podtlenku azotu( s sedacja wziewna) jak również dorosłych oraz leczeniem endodontycznym.

Agata Kowalska


Lekarz stomatolog. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z 2014 roku. Staż podyplomowy odbyła na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W 2016 roku ukończyła również studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach z Medycyny Estetycznej dla Lekarzy. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę oraz kwalifikacje zawodowe nie tylko ze stomatologii ale również z Medycyny Estetycznej poprzez udział w szkoleniach dotyczących: zastosowania osocza bogato płytkowego w rewitalizacji twarzy, zastosowania peelingów chemicznych, leczenia środkowej części twarzy, metod korekcji twarzy techniką wypełniania, toksyny botulinowej czy zastosowania technik implementacji nici w zabiegach medycyny estetycznej.

W Lecznicach Stomatologicznych „GOLD-DENT” w Wołominie i w Tłuszczu zajmuje się kompleksowym leczeniem zachowawczym dzieci, młodzieży oraz dorosłych, jak również leczeniem endodontycznym i medycyną estetyczną.

Magdalena Lewicka


Lekarz stomatolog, chirurg stomatologiczny. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej z 2006 roku. Staż podyplomowy odbyła w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „Cepelek”. W 2014 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej. Stale pogłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne przez udział w licznych szkoleniach z dziedziny chirurgii jak również implantologii.

W Lecznicach Stomatologicznych „ GOLD-DENT” w Wołominie i w Tłuszczu wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

Marek Mackiewicz


Lekarz stomatolog, ortodonta. Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej z 2005 roku. Staż podyplomowy odbył w Przychodni Stomatologicznej w Falenicy. Z gabinetem „GOLD-DENT” w Wołominie związany jest nieprzerwanie od 2010 roku. Kontynuując rodzinną tradycję leczenia ortodontycznego stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach prowadzonych przez największe autorytety na świecie z dziedziny ortodoncji.

W Lecznicy Stomatologicznej „ GOLD-DENT” w Wołominie zajmuje się leczeniem ortodontycznym pacjentów w każdym wieku.

Zofia Oleszczuk


Lekarz stomatolog. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 2019 roku. W czasie studiów była członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii - PTSS. Staż podyplomowy odbyła w Dental Nobile Clinic w Piasecznie. Stale doskonali swoje umiejętności oraz kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji.

W Lecznicach Stomatologicznych „GOLD-DENT” w Wołominie i w Tłuszczu zajmuje się kompleksowym leczeniem zachowawczym dzieci, młodzieży oraz dorosłych, jak również leczeniem endodontycznym.

Adrianna Polewaczyk


Lekarz stomatolog, protetyk. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2011 roku. W czasie studiów aktywnie uczestniczyła w Kołach Naukowych przy Zakładach Stomatologii Zachowawczej i Stomatologii Dziecięcej. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Protetyki Stomatologicznej. W marcu 2018 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny protetyki stomatologicznej jak również ukończyła studia podyplomowe z Badań klinicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktywnie uczestniczy w licznych kursach i konferencjach z zakresu protetyki- między innymi z: okluzji i planowania leczenia, prac kombinowanych, stomatologicznej fotografii dokumentacyjnej, minimalnej inwazji - licówek czy implantologii.

W Lecznicach Stomatologicznych „GOLD-DENT” w Wołominie i w Tłuszczu zajmuje się głównie leczeniem protetycznym jak również stomatologią estetyczną.

Jolanta Ponikowska


Lekarz stomatolog, specjalista Io stomatologii zachowawczej. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej z 1994 roku. Staż podyplomowy odbyła w Centrum ATTIS w Warszawie. W 1998 roku uzyskała tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej I0. Posiada ogromną wiedzę oraz bardzo bogate doświadczenie praktyczne poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

W Lecznicy Stomatologicznej „GOLD-DENT” w Tłuszczu zajmuje się kompleksowym leczeniem zachowawczym młodzieży i dorosłych, leczeniem endodontycznym oraz prostą chirurgią.

Emilia Samczyk


Lekarz stomatolog, ortodonta. Absolwentka Wydziału Lekarsko- Dentystycznego Akademii Medycznej z 2008 roku. Staż podyplomowy odbyła w gabinecie “Mega-Dent” w Radomiu. Już w czasie studiów udzielała się w działaniach, zjazdach i szkoleniach Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii- PTSS. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę oraz kwalifikacje zawodowe na wielu kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, rekonstrukcyjnej oraz ortodoncji. W Lecznicy Stomatologicznej „GOLD-DENT” w Wołominie zajmuje się leczeniem ortodontycznym pacjentów w każdym wieku.

Piotr Siniarski


Lekarz stomatolog, ortodonta. Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2016 roku. Staż podyplomowy odbył w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „Cepelek”. Od 2018 roku jest w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Nieustannie zgłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju i za granicą dotyczących ortodoncji: planowania leczenia ortodontycznego poszczególnych wad zgryzu, leczenia ortodontycznego dzieci i dorosłych przy zastosowaniu aparatu łuku prostego, jak skutecznie leczyć pacjentów z III klasą szkieletową w okresie wzrostowym, kiedy i jak leczyć wady kl II, diagnostyka i leczenie zaburzeń czynnościowych narządu żucia. Ponadto odbył kurs ortodontyczny I i II stopnia.

W Lecznicy Stomatologicznej „ GOLD-DENT” w Wołominie zajmuje się leczeniem ortodontycznym pacjentów w każdym wieku.

Olga Wiktorzak (Depta)


Lekarz stomatolog. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2014 roku. Staż podyplomowy odbyła w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „Cepelek”. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej: wykorzystania kompozytów laboratoryjnych w gabinecie stomatologicznym, siły materiałów złożonych i systemów wiążących, rekonstrukcji kompozytowych metodą bezpośrednią; endodoncji: metod opracowywania i wypełniania kanałów, trudnych przypadków w leczeniu endodontycznym, endodontycznych technik podstawowych jak również pedodoncji.

W Lecznicach Stomatologicznych „GOLD-DENT” w Wołominie i w Tłuszczu zajmuje się kompleksowym leczeniem zachowawczym dzieci, młodzieży oraz dorosłych, jak również leczeniem endodontycznym.

Magdalena Białek


Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Olsztynie na kierunku higienistka stomatologiczna w 2000 roku. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie podparte wieloma kursami i szkoleniami w których nieustannie uczestniczy. Czynnie asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji, protetyki i chirurgii. W gabinecie „GOLD-DENT” w Wołominie wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacji jamy ustnej.

Izabela Rembelska


Dyplomowana higienistka stomatologiczna, technik sterylizacji medycznej. Z gabinetami „ GOLD-DENT” związana od samego początku swojej pracy zawodowej i istnienia gabinetów. Swoją wiedzę nieustannie pogłębia na licznych kursach i konferencjach dedykowanych asystentkom i higienistkom stomatologicznym głównie z zakresu: pierwszej pomocy, nowoczesnej higienizacji w praktyce, profesjonalnego wybielania zębów. Czynnie asystuje lekarzom we wszystkim dziedzinach stomatologii.

W Lecznicach Stomatologicznych „GOLD-DENT” w Wołominie i w Tłuszczu wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacji jamy ustnej oraz wybielania zębów. Dba o poczucie bezpieczeństwa i komfort pacjenta oraz przyjazną atmosferę podczas zabiegów.

Kamila Rosa


Wykwalifikowana asystentka stomatologiczna. Stałe rozwija swoje umiejętności oraz podnosi kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Czynnie asystuje lekarzom we wszystkim dziedzinach stomatologii jednocześnie dbając o komfort pacjenta.

Karolina Stepnowska


Wykwalifikowana asystentka stomatologiczna, technik sterylizacji medycznej. Z gabinetem „ GOLD-DENT” w Tłuszczu związana od początku jego istnienia. Nieustannie rozwija swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę z zakresu asysty stomatologicznej uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Czynnie asystuje lekarzom we wszystkim dziedzinach stomatologii.