Dentysta Ortodonta Stomatolog Wołomin

Pantomogram, protetyk, wybielanie zębów, stomatolog dziecięcy - kompleksowe usługi w Lecznicy Stomatologicznej Gold-Dent, w centrum Wołomina.

Mieścimy się przy ul. Mieszka I 5 (Osiedle Niepodległości - w pobliżu banku PKO, Zespółu Szkół nr 3 i Przedszkola nr 6 "Bajka"). Wejście od strony pasażu.

Gabinet znajduje się na parterze budynku. Lecznica jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W pobliżu jest obszerny parking.


UMÓW WIZYTĘ 508 307 283
PRZYSTOSOWANE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
PRZYJAZNE
DLA DZIECI
POMIESZCZENIA KLIMATYZOWANE
DOSTĘP DO
WI-FI ORAZ TV

Dentysta Wołomin

Gold-Dent to nowoczesna lecznica stomatologiczna o bardzo bogatej ofercie w której znajduje się wszystko co możesz mieć na myśli szukając usług spod znaku dentysta Wołomin. Prowadzimy zarówno leczenie dorosłych, jak i dzieci (stomatologia dziecięca – pedodoncja)

Gaz rozweselający

Gaz rozweselający

Podczas leczenia stomatologicznego oferujemy znieczulenie za pośrednictwem tak zwanego "gazu rozweselającego". Metodę tą polecamy zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Sedacja wziewna - gaz rozweselający - czytaj więcej

Ortodoncja

Szukasz dobrego ortodonty przyjmującego w Wołominie? Jesteś we właściwym miejscu – Gold-Dent Wołomin. Nasz zespół współtworzą wykwalifikowani stomatolodzy, specjaliści w dziedzinie ortodoncji. Oferujemy fachową pomoc przy leczeniu wad zgryzu u dzieci i dorosłych. Jeśli chcesz się leczyć w tym zakresie i założyć aparat ortodontyczny, Gold-Dent Wołomin jest właściwym adresem. W ramach leczenia ortodontycznego oferujemy:

 • konsultacje i porady ortodontyczne wraz z planem leczenia
 • aparaty ortodontyczne stałe – metalowe i estetyczne
 • aparaty ortodontyczne ruchome

Czytaj więcej: Ortodoncja Wołomin

Diagnostyka – pantomogram, rentgen

Diagnozowanie wszelkich niepokojących zmian w jamie ustnej za pośrednictwem badań radiologicznych bywa nieocenioną pomocą podczas leczenia stomatologicznego. Popularne prześwietlenie można zastosować w celu zobrazowania pojedynczego zęba, kości twarzoczaszki, tkanek kostnych szczęki i żuchwy. Te nieuciążliwe dla pacjenta badanie pozwala uzyskać precyzyjne zdjęcie w bardzo krótkim czasie. Oferujemy:

 • zdjęcie RTG pojedynczych zębów
 • pantomogram zębów
 • cefalometria
 • zdjęcie stawów skroniowo-żuchwowych
 • zdjęcie zatok

Implanty zębowe Wołomin

Implantologia to dziedzina stomatologii pozwalająca na odbudowę braków zębowych za pomocą implantów (alternatywa dla leczenia protetycznego). Leczenie implantologiczne to przede wszystkim niebywały efekt estetyczny osiągnięty w sposób bardzo bezpieczny i bez szkody dla innych zębów. Dzięki implantom pacjent wraz z uzyskaniem pięknego uśmiechu zyskuje także poprawny obrys twarzy, prawidłową wymowę, a co za tym idzie wzrost samooceny.

Protetyka stomatologiczna – protetyk Wołomin

Protetyka zębów, jest dziedziną stomatologii zajmującą się szczegółowym odtwarzaniem pierwotnego stanu uzębienia po utracie zębów naturalnych lub po ich znacznym uszkodzeniu / osłabieniu. W tym rodzaju leczenia doświadczony lekarz protetyk do odtworzenia zębów wykorzystuje uzupełnienia protetyczne. Mogą one być noszone przez pacjenta na stałe (nie dają się wyjąć z ust), ale także ruchome lub kombinowane.

 • konsultacje i porady protetyczne;
 • protezy zębowe ruchome: szkieletowe, akrylowe-osiadające, acetalowe;
 • odbudowy zębów na włóknach szklanych;
 • odbudowy zębów na implantach.

Dobry stomatolog Wołomin

Żyjemy w czasach gdzie chyba każdy chciałby być leczonym przez najlepszych specjalistów w swojej branży. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych pacjentów którzy przede wszystkim patrzą na jakość. Dlatego też kompletując zespół specjalistów Gold-Dent Wołomin skupiliśmy się na tym, aby byli to najlepsi w swojej lekarze stomatolodzy oraz personel pomocniczy – dentysta, pedodonta, protetyk, chirurg, implantolog, ortodonta, asystentka stomatologiczna itd.


POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Medycyna estetyczna Wołomin

Gabinet Gold-Dent Wołomin to nie tylko lecznica stomatologiczna, która skutecznie dba o piękny, zdrowy uśmiech swoich pacjentów. Gold-Dent Wołomin to również gabinet medycyny estetycznej w którym pomagamy naszym pacjentom zmierzyć się z różnorodnymi problemami natury estetycznej. O najwyższy poziom usług z tego zakresu dba wyspecjalizowany w tej dziedzinie lekarz - dr Agata Kowalska. Przywracamy wiarę w siebie i zwalczamy kompleksy poprzez skuteczną walkę z efektami starzenia, rozstępami, celulitem, zmarszczkami i innymi tego typu problemami. Oferujemy także zabiegi z zakresu powiększania i modelowania ust.


OFERTA MEDYCYNA ESTETYCZNA

Gabinety Gold-Dent

Firma Gold-Dent to dwa profesjonalne gabinety stomatologiczne, które oferują najwyższej jakości usługi z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej. Gabinet w Tłuszczu otworzyliśmy w roku 2004, zaś Gabinet w Wołominie w roku 2010.

W trosce o piękne uśmiechy naszych pacjentów, stawiamy na: ciągły rozwój oferty, najlepszą wiedzę naszego wykwalifikowanego personelu, najwyższej klasy profesjonalny sprzęt na którym pracujemy i komfort naszych pacjentów.


WIĘCEJ O FIRMIE GOLD-DENT